خدمات پس از ورود

یکی‌ از اولین مسائلی‌ که به عنوان یک مهاجر، ناشناخته بوده و نیاز به تحقیقات تکمیلی قبل از ورود به کانادا دارد، مساله پیدا کردن خانه می‌باشد، بعد از انتخاب شهر مورد نظر، میتوانید با جستجو در وبسایت های در کانادا انواع مختلفی‌ از خانه با اسامی‌های متعدد وجود دارند. قیمتها به دلار کانادا میباشنداین دسته از آپارتمانها برای تازه واردن از قیمت‌های پایین تری برخوردار بوده و نسبت به دست اول،از لحاظ ظاهر و امکانات معمولی‌ تر میباشند. امکانات داخل این گونه آپارتمانها،معمولاشامل یخچال،اجاق گاز،می‌باشد، و لباسشویی و خشک کن ،معمولان در طبقه همکف به تعداد زیاد، به عنوان لوندری روم موجود می‌باشد که در ازا شارژ حدود هر دفعه، میتوانید شستشو را انجام دهید. این آپارتمانها معمولان همه هزینه‌ها همراه با اجاره بوده و اضافه تر چیزی گرفته نمی‌شود

از این سایت میتوانید ویدئوی بسیار مفیدی را برای مقیم شدن راحت تر بینید

در کانادا بطور کلی نقل و انتقال پس از خرید و فروش و یا اجاره مسکن در روزهای آخر هر ماه ( یا روزهای اول ماه بعد ) صورت میگیرد. بنابراین در هنگام خریدن بلیط برای اولین سفر خود به کانادا تاریخ دقت کنید که تاریخ رسیدن شما به کانادا بعد از 15 ماه میلادی باشد. در این صورت مدت کمی را در هتل (که هزینه بیشتری دارد) میگذرانید. بخاطر داشته باشید که در روزهای اول ورود شما تا زمانی که مسکن و کار پیدا نکرده اید مجبور میشود که تا حد ممکن هزینه ها را کم کنید

  انواع آپارتمان

 

آپارتمان ۲ خوابه

 

 

 

۱۶۰۰-۲۰۰۰

آپارتمان ۱ خوابه

 

 

 

۱۳۰۰-۱۶۰۰

این آپارتمانها ،معمولاً لوکس میباشند و امکانات متنوع بیشتری ، از جمله استخر، سالن بدنسازی، اتاق مهمان و امکانات داخل آپارتمان ،عموما شامل یخچال، اجاق گاز، میکروفر، ماشین ظرفشویی و لباسشویی، و خشک کن می‌باشد.در این آپارتمانها معمولان هزینه‌های برق(هیدرو) نیز اضافه میشود. لازم به ذکر است که سرمایش و گرمایش نیز برقی است.که این مبلغ حدود ۶۰ دلار برای ۲ ماه می‌باشد.

کاندومینیوم ( یا ساده تر کاندو )

آپارتمان ۲ خوابه

 

 

 

 

 

۱۲۰۰-۱۵۰۰

 

 

 

آپارتمان ۱ خوابه

 

 

 

 

 

۹۰۰-۱۲۰۰

این دسته از آپارتمانها برای تازه واردین از قیمت‌های پایین تری برخوردار بوده و نسبت به دست اول، از لحاظ ظاهر و امکانات معمولی‌ تر میباشند. امکانات داخل این گونه آپارتمانها، معمولا شامل یخچال،ا جاق گاز، می‌باشد، و لباسشویی و خشک کن ،معمولاً در طبقه همکف به تعداد زیاد، به عنوان لاندری روم موجود می‌باشد که در ازاء شارژ حدود ۳ هر دفعه، میتوانید شستشو را انجام دهید. این آپارتمانها معمولاً همه هزینه‌ها همراه با اجاره بوده و اضافه تر چیزی گرفته نمی‌شود.

آپارتمان اجاره ای

زیر زمین ۲ خوابه

 

 

 

 

 

900-1000

 

 

 

زیر زمین ۱ خوابه

 

 

 

 

 

500-900

این نوع از اجاره ها در منازل شخصی افراد بوده و برای تازه واردین شرایط  سخت مالی در نظر نمیگیرد ولی در عوض شما از امکانات رفاهی خاصی برخوردار نمیشوید. معمولا اینگونه از اجاره ها برای زوجهای بدون فرزند و یا اصولاً مجردین توصیه میشود. . یا حتی اگر دو دوست همدیگر را میشناسند میتوانند با هم یک جا را اجاره کنند و اجاره بها را بین خود تقسیم کنند.

زیر زمین اجاره ای

 در منطقه ریچموند هیل شما میتوانید از وب سایت اجاره کانادایی اجاره استفاده کنید و برای سراسر کانادا میتوانید از این سایت برای خرید و یا اجاره استفاده کنید

در کانادا مراکز مشخصی با نامه آژانس املاک وجود ندارد، که بتوان با مراجعه حضوری به این مرکز، مشابه ایران، به دنبال خانه یا آپارتمان مورد نظر گشت.اما  افرادی وجود دارند که به عنوان کارشناس املاک، میتوانند شما را رهنمائی کنند.برای معرفی‌ این کارشناسان، بهترین و قابل اطمینان‌تر مرجع ,وکیل مهاجرتی شما می‌باشد اما این افراد را با مراجعه به مجلات  ایرانی‌ که در تمام سوپرمارکت‌های ایرانی‌ یا رستوران های ایرانی‌ وجود دارند ،میتوانید پیدا کنید، در بین این افراد کارشناسان ایرانی‌ نیز به تعداد بسیار زیاد وجود دارند.

این افراد تنها در پیدا کردن اپارتمانهای نوع اولکه میتوانند به شما کمک کنند، اما اپارتمانهای نوع دوم را با جستجو در اینترنت، و مجلات مربوط به اپارتمانهای رنتال که در بسیاری از فروشگاههای شهر در جعبه هایی مشابه، صندوق پست قرار دارند، پیدا کرد. یکی‌ از مهم ‌ترین نکات در گرفتن خانه ،نزدیکی‌ به اماکنی است که مورد مراجعه روزمره شما هستند،مثلا دانشگاه یا محل زندگی‌ بستگان نزدیک و یا محل کار همچنین مرکز خرید که نیازمندی‌های روزمره شما ارائه میدهند، مثلا، مواد خوراکی  یا غیراین عمدتاً به این دلیل است که در اوایل ورود شما، به دلیل نداشتن ماشین، می‌بایست از وسائل نقلیه عمومی‌ مثل اتوبوس و یا مترو استفاده کرد، که استفاده از این امکانات نیز به طور متوسط با احتساب ۲ سفر شهری ، رفت و برگشت، برای هر فرد میتواند هزینه‌ای معدل ۱۵۰ در یک ماه را داشته باشد،پس با رعایت این نکته میتوانید تا حدودی از هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید.

 

Adsense

حساب کاربری

با حساب کاربری وارد شود

آماده اقدام هستید؟

کافیست با یکی از کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید

کلیک کنید

ارتباط با ما

10265 Yonge St, Unit 100

RichmondHill, Ontario

L4C 4Y7, Canada

 001.905.370.0160

تهران - سید خندان - خ خیرمندی -پلاک 33 واحد 5 

 2287.8271

تلفن مستقیم به کانادا  
 8280.2168  از تهران
021.8280.2168   از موبایل
   
   
arshaweb.com