مهاجرت به کبک برای گروه مسلط به زبان

برنامه جدید مهاجرت به کانادا برای کسانی که به زبان فرانسه تسلط کامل دارند
برنامه جدید Mobilité Francophone Stream که از تاریخ 1 ژوئن 2016 به اجرا درخواهد آمد، به کارفرمایان کانادایی این اجازه را خواهد داد که کسانی را که به زبان فرانسه تسلط کامل دارند را بدون نیاز به گرفتن تاییدیه ورقه کار استخدام کرده و همچنین به روند مهاجرت دائم آنها به کانادا سرعت ببخشند. این متقاضیان که ابتدا با ویزای کار وارد کانادا خواهند شد، بایستی فرانسوی زبان بوده و ایالتی بجز کبک را برای زندگی دائم خود در کانادا انتخاب کنند. بعلاوه کارفرما بایستی، متقاضی مهاجرت را در مشاغلی که در سطح مهارت 0، A یا B استخدام کنند.

در بیانیه ای که آقای جان مک کالوم وزیر کانادا مهاجرت، منتشر کرد آمده است: دولت یک چشم انداز بلند مدت برای این تازه واردان که کانادا را بعنوان محل اقامت دائم انتخاب میکنند، دارد. ما می خواهیم جوامع اقلیت فرانسوی زبان در کانادا رشد کرده و به همین دلیل ما امکانات

تشویق کارگران ماهری که به زبان فرانسوی تسلط دارند را برای آمدن به کانادا و اقامت در شهرهایی خارج از کبک را فراهم خواهیم کرد.

 

هرچند مهاجرت تخصصی کبک روش مناسبی برای متقاضیان با دانستن زبان فرانسه یا انگلیسی بنظر میرسد ولی از آنجایی که برای ثبت نام و ارائه این روش بصورت آنلاین متقاضیان مهاجرت به کانادا میبایست همزمان  و بصورت رقابتی فایلهای خود را بفرستند همه بدنبال ارسال در لحظه بازشدن سایت اداره مهاجرت کبک هستند که بسیاری دیگر در پشت صف مانده و نمیتوانند وارد شوند.

در دفتر پرسیس ما این روش را به دلیل ذکر شده در بالا انجام نمیدهیم و شما را تشویق به راههای بهتر دیگر مثل اکسپرس انتری دعوت میکنیم

Adsense

حساب کاربری

با حساب کاربری وارد شود

آماده اقدام هستید؟

کافیست با یکی از کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید

کلیک کنید

ارتباط با ما

10265 Yonge St, Unit 100

RichmondHill, Ontario

L4C 4Y7, Canada

 001.905.370.0160

تهران - سید خندان - خ خیرمندی -پلاک 33 واحد 5 

 2287.8271

تلفن مستقیم به کانادا  
 8280.2168  از تهران
021.8280.2168   از موبایل
   
   
arshaweb.com