محبوب ترین برنامه های سرمایه گذاری در کانادا

محبوب ترین برنامه های سرمایه گذاری در کانادا

کانادا با طرح برنامه های سرمایه گذاری فراوان به دنبال جذب افرادی است، که پتانسیل کمک به رشد اقتصادی این کشور را دارند. این برنامه ها با هدف رشد اقتصادی و توسعه و بهبود بازار کار این کشور طراحی شده اند.

برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کانادا، فرصت تجاری خیلی خوبی برای این کشور است و در نتیجه سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی که با بازار این کشور و نیازها و مصرف کننده گان آن آشنا هستند، با روی باز پذیرفته می شوند.

در اینجا محبوب ترین برنامه های سرمایه گذاری در کانادا را به شما معرفی می کنیم:

 

  • برنامه سرمایه گذاری استان Quebec

در این برنامه سرمایه گذار و اعضای خانواده­ اش می توانند به راحتی اقامت دائم کانادا را بدست بیاورند. تنها کافی است مبلغ 1.2 میلیون دلار کانادا را برای 5 سال در این استان سرمایه گذاری کنند. متقاضیان برنامه Quebec Investor Program (QIP) باید قصد اقامت در خود استان Quebec را داشته باشند. همچنین داشتن دارایی شخصی به ارزش 2 میلیون دلار کانادا و حداقل 2 سال سابقه مدیریت کسب و کار در 5 سال اخیر از مهم ترین شرایط این برنامه است.

 

  • برنامه کارآفرینی

کانادا یکی از دوستانه ترین اقتصادهای جهان به شمار می رود و از این رو کشوری با جذب کارآفرین برای ایده های تجاری جدید حساب می شود.

برنامه مهاجرت از طریق کارآفرینی در کانادا سه گزینه دارد:

 

  • برنامه ویزای استارت آپ (Start-up)

این برنامه به مهاجران کارآفرین فرصت توسعه شرکت ها را در کانادا می دهد. متقاضیان به بخش خصوصی سازمان های کانادایی که حامیان استارت آپ محسوب می شوند وصل می شوند تا بتوانند از سرمایه، مشاوره و تجربیات آنها در ایجاد کسب و کار خود بهره ببرند. دارایی به ارزش 150 هزار دلار از شرایط مهم این برنامه است و مستقیما به اقامت دائم ختم می شود . متقاضی می تواند بعد از دریافت نامه ساپورت یا  Letter Of Support  با ویزای کار راهی کانادا شود. موسسه مهاجرتی ویستا قادراست طی 5 ماه نامه حمایت را از سازمان های حامی استارت آپ نظیر انجل ها (Angel investor)  و یا  incubatorو ... برای متقاضی دریافت کند.

  • برنامه کارآفرینی استان Quebec

این برنامه به صاحبان کسب و کار و مدیرانی که پتانسیل ایجاد کسب و کار در زمینه کشاورزی، بازرگانی یا صنعت را دارند، فرصت کارآفرینی و اقامت دائم در استان را می دهد. دارا بودن حداقل 900 هزار دلار کانادا و حداقل 51 درصد از سهام یک کسب و کار (خود شخص یا همسر شخص) از مهم ترین شرایط این برنامه است.

  • برنامه کارآفرینی استانی

استان های کانادا طیف گسترده ای از برنامه های کارآفرینی را از طریق Provincial Nominee Programs در اختیار متقاضیان قرار می دهند. مهاجران کارآفرین می توانند در استان مورد نظر اقامت کنند.

 

  • برنامه سرمایه گذاری نیوبرانزویک:

برای سرمایه گذاری یا راه اندازی بیزنس در استان نیوبرانزویک دارای شرایط ایده الی هست و مستقیما به اقامت دائم ختم خواهد شد . در این برنامه لازم است متقاضی مبلغ 600 هزار دلار کانادا دارایی داشته باشد (منقول و غیر منقول با احتساب دلار بانکی) و از این مقدار 300 هزار دلار کانادا را بتواند به صورت تمکن مالی ارائه دهد.

 

  • برنامه خوداشتغالی فدرالی هنرمندان و ورزشکاران

در این برنامه متقاضی باید ثابت کند که در یک زمینه هنری، ورزشی یا بخش کشاورزی تجربه دارد و می تواند با خود اشتغالی در کانادا در شاخه کاری خود تأثیرگذار باشند. داشتن حداقل دو سال سابقه کار در طی 5 سال گذشته در رشته مورد نظر از ملزومات شرکت در این برنامه است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محتوای بیشتر در این بخش: « خرید و اجاره خانه در تورنتو
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Adsense

حساب کاربری

با حساب کاربری وارد شود

آماده اقدام هستید؟

کافیست با یکی از کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید

کلیک کنید

ارتباط با ما

10265 Yonge St, Unit 100

RichmondHill, Ontario

L4C 4Y7, Canada

 001.905.370.0160

تهران - سید خندان - خ خیرمندی -پلاک 33 واحد 5 

 2287.8271

تلفن مستقیم به کانادا  
 8280.2168  از تهران
021.8280.2168   از موبایل
   
   
arshaweb.com