×

هشدار

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: مسیر در مسیرهای open_basedir نیست

تغییرات بنیادی قوانین مهاجرت به استان کبک

مطابق آخرین اخبار منتشر شده، از روز چهارشنبه ۲۸ ژانویه مصادف با ۸ بهمن ، دولت کبک کمپینی یک ساله  برای بررسی پروسه مهاجرتی این استان را در مجلس شورای ملی در شهر کبک آغاز خواهد نمود.  وزیر مهاجرت کبک خانم کاتلین ویل اعلام نمود که دولت لیبرال فعلی آماده برای راه اندازی یک “اصلاح بزرگ”  در روابط بین مهاجران جدید و جامعه کبک بوده، فرایندی که شامل تجدید نظر در قانون مهاجرت کبک خواهد شد.

سیستم مهاجرتی که کبک در پی آن است ، سیستمی خواهد بود براساس مدل کانادایی، به اعتقاد ایشان  قوانین جاری مهاجرت کبک کاملا قدیمی و منسوخ شده هستند. تصورمیشود که دولت کبک به دقت سیستم ورود پیشتاز دولت فدرال و نحوه انتخاب آن را تحت نظر خواهد گرفت. سیستم ورود پیشتاز که از روز ۱ ژانویه ۲۰۱۵ شروع به کار کرده، به دولت فدرال و دولتهای استانی ( غیر از کبک)، و همچنین کارفرماهای کانادایی اجازه میدهد تا مهاجران واجد شرایط را از یک مجموعه بزرگ انتخاب نمایند.

استان کبک سیستم امتیازبندی مهاجرت به این استان را ازسال ۱۹۹۱ آغاز نمود و تنها استانی است که قوانین مهاجرتی آن با دولت فدرال مغیر است. وزیر مهاجرت، خانم ویل، اعلام نموده است که تمامی جنبه های مهاجرتی این استان در طول یک سال آینده مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت. این تغییرات شامل تعداد مهاجر پذیرفته شده در هر سال، فرایند انتخاب مهاجران و کشورهایی که پذیرش مهاجر از آنها در اولویت خواهند بود، اهمیت دانش زبان فرانسه قبل از ورود به استان کبک، دوره های زبان فرانسه، به رسمیت شناختن تحصیلات و دانش مهاجران، به اشتراک گذاری ارزش ها ی مشترک کبک و سر آخر این مهم که آیا کبک باید سیستم مدیریتی شبیه به سیستم دولت فدرال را اتخاذ نماید.

 

حساب کاربری

با حساب کاربری وارد شود

آماده اقدام هستید؟

کافیست با یکی از کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید

کلیک کنید

ارتباط با ما

10255 Yonge St, Unit 207

RichmondHill, Ontario

L4C 3B2, Canada

 001.905.370.0160

تهران - سید خندان - خ خیرمندی -پلاک 33 واحد 5 

 2287.8271

تلفن مستقیم به کانادا  
 8280.2168  از تهران
021.8280.2168   از موبایل
   
   
arshaweb.com