درباره پرسیس

 

 مهاجرت تخصص ما است. اگر تصمیم به مهاجرت به کانادا، آمریکا، اروپا یا یکی از کشورهای حوزه کارائیب را دارید، ما بهترین، سریعترین و مطمئنترین راه را برای شما داریم. مهاجرت یک شروع تازه است ولی نیازمند تحقیق و داشتن اطلاعات کافی قبل از تصمیم‌گیری است. گروه متخصصین این شرکت از ابتدا تا انتها با شما همراه هستند.  با بکارگیری تجربه و دانش متخصصین ما اشتباهاتی که معمولا متقاضیان در حین تهیه و تکمیل پرونده مهاجرتی خود مرتکب می شوند، را حذف و به نتیجه مطلوب خواهید رساند.

علاوه بر این، قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف با هم متفاوت بوده و دانستن تمامی کلاسهای مهاجرتی می تواند برای متقاضیان به موضوعی بسیار پیچیده تبدیل شود. چنانچه قصد مهاجرت به کانادا، آمریکا، اروپا یا یکی از کشورهای حوزه کارائیب را دارید، ما از ابتدا تا انتها با شما هستیم. 

اولین قدم در راه مهاجرت تکمیل فرم  رایگان ارزیابی است. تمامی ارزیابی های اولیه رایگان و توسط مشاور ارشد مهاجرت خانم پریا اسکویی و نه یکی از کارمندان دفتر بررسی و پاسخ داده میشود. ما بر این باور هستیم که یک بررسی درست پایه درست کار است و نبایستی به افراد غیر متخصص سپرده شود.

Adsense

حساب کاربری

با حساب کاربری وارد شود

آماده اقدام هستید؟

کافیست با یکی از کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید

کلیک کنید

ارتباط با ما

10265 Yonge St, Unit 100

RichmondHill, Ontario

L4C 4Y7, Canada

 001.905.370.0160

تهران - سید خندان - خ خیرمندی -پلاک 33 واحد 5 

 2287.8271

تلفن مستقیم به کانادا  
 8280.2168  از تهران
021.8280.2168   از موبایل
   
   
arshaweb.com